Witamy na naszej stronie

Jesteśmy producentem łodzi motorowych od 15 lat. Produkowane przez nas modele spotkały się z dużym uznaniem wielu klientów krajowych jak i zagranicznych. Nasze łodzie można zobaczyć m.in w Danii, Norwegii, Szwecji i Finlandii, jak również Chorwacji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Każdy model łodzi wykonywany jest ręcznie z pełną dbałością o szczegóły. Do produkcji używamy najwyższej klasy żelkotów i żywic poliestrowych firmy Ashland, mat szklanych, rowingów, matotkanin oraz przekładek z airexu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i nowych klientów postanowiliśmy wprowadzić nowe, większe modele łodzi tj. Classic 470 Sport, Avilla 520 Open, Pilot House 580, Sun Cruiser 570 i 650 kończąc jednocześnie produkcję tych mniejszych.

W nowej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości tapicerki wykonane z materiałów renomowanej firmy Spradling. Uszyte z dużą precyzją i dokładnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Relingi i okucia zastosowane w łodziach, wykonane  zostały  ze stali kwasoodpornej A4 (S 316), co gwarantuje im wysoką jakość i stuprocentową pewność braku korozji w bardzo wysokim zasoleniu.

Dodatkowo, pokład z naturalnego drewna tekowego dodaje wykończeniu elegancji. Jego wyjątkowe właściwości pozwolą cieszyć się stylowym pokładem w miejscach szczególnie narażonych na działanie wilgoci.

Wszystkie produkowane przez nas łodzie są dokładnie przemyślane i dopracowane pod względem każdego detalu. Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo naszych konstrukcji, styl i niezawodność użytkowania. Potwierdzeniem tego są posiadane przez nas certyfikaty CE.

Wybierając markę Sport Yacht stawiacie Państwo na wieloletnie doświadczenie, jakość i funkcjonalność.

Mamy nadzieję, że nasza oferta łodzi spotka się z Państwa uznaniem.

Serdecznie zapraszamy!